Двигатель Volvo T6 вошел в десятку лучших. АвтоСтатьи на Автопортале города Харькова - Автопортал АвтоХарьков
Главная / АвтоСтатьи / Двигатель Volvo T6 вошел в десятку лучших

Двигатель Volvo T6 вошел в десятку лучших

Потужний двигун Volvo T6 виграє престижну премію Ward’s, увійшовши в десятку найкращих двигунів

Роклі, Нью-Джерсі. Новий неймовірний спортивний седан S60 від Volvo Cars продовжує вражати експертів, анонсувавши свій потужній двигун T6, що отримав престижну премію Ward’s як один із 10 найкращих двигунів 2011 року. З огляду на блискавичні 300 кінських сил, 440 Нм крутного моменту вже при 2100 об/хв, що поєднуються з економною витратою пального 11 л на 100 км, стає зрозумілим, що ця нагорода не є випадковою.

 Двигатель вольво1

Цей рік став першим, коли Volvo Cars була нагороджена щорічною премією від редакторів видання Ward’s. Взагалі було протестовано та оцінено 38 автомобілів з новим або значно вдосконаленим двигуном. «При створенні Т6 – одного з найдосконаліших двигунів з потужністю в оптимальному середньому діапазоні та зменшеним турбовідставанням, - зразком для Volvo став BMW», - відзначив у своїй присвяченій врученню нагород статті від 7 грудня Том Мерфі, Виконавчий Редактор видання Ward's AutoWorld. «Цей двигун найкраще пасує новому автомобілю S60 та виводить його на якісно новий конкурентний рівень в порівнянні з більш відомими автомобілями класу люкс».

 

Двигун T6, відомий в компанії як B6304T, за своїм крутним моментом відповідає двигуну Вольво V8, але робить його енергомісткість набагато нижчою в діапазоні обертів: 2100 об/хв порівняно з 3950 об/хв. Маючи 300 кінських сил та витрату пального 13 л на 100 км для міського циклу та 9 л на 100 км на трасі, Т6 стає одним із найекономічніших двигунів, запропонованих Volvo на ринку Сполучених Штатів Америки. Насправді, двигун Т6 на 17% перевищує за своєю економічністю двигун V8. Крім спортивного седана S60, двигун з турбонаддувом Т6 також є доступним у 2011 модельному році на S80, XC60 і XC70.

 

«Підсумовуючи, можна сказати, що Т6 на S60 є найкращим двигуном, який коли-небудь розробляла компанія Volvo», відзначив Дуг Спек, президент і Виконавчий Директор компанії Volvo Cars в Північній Америці. «Це дуже потужний та досконалий двигун, який дозволяє отримати значну економію пального. Ми пишаємось тим, що Т6 відзначено премією Ward’s як один з 10-ти найкращих двигунів 2011 року»

 

По суті, був зроблений значний крок у модифікації Т6, представленого з кросовером преміум-класу XC60 у 2009 році, метою 2011 року є подальше вдосконалення двигуна з мінімізацією витрат пального та шкідливого впливу на навколишнє середовище. Інженери Volvo сконцентрували свої зусилля на зменшені внутрішнього тертя, збільшенні вихідної потужності та зниженні витрат пального.

 

B6304T T6 стає більш економічним завдяки новим вдосконаленим ексцентрікам, на поверхню яких нанесено спеціально розроблене алмазно-вуглецеве покриття Diamond Like Carbon (DLC). Вуглець за своєю структурою є надзвичайно твердим і має власні змащувальні властивості. Поверхня, вкрита DLC, дозволяє зменшити тертя, таким чином знижуючи споживання пального та збільшуючи строк служби двигуна. Крім того, новий тип свічок запалення Denso Super Ignition Spark Plug також дозволяє знизити споживання пального, збільшивши при цьому вихідну потужність, покращити характеристики холодного запуску та збільшити строк експлуатації. Надзвичайно ретельно відполіровані розподільчі вали в результаті зменшення тертя також дають можливість значно зекономити на витратах пального двигуном Т6.

 

Компанією Volvo Cars також було розроблене нове програмне забезпечення управління двигуном, яке дозволило оптимізувати витрати пального. Шестиступенева коробка передач Geartronic отримала нове адаптивне програмне забезпечення, доступне у новому спортивному режимі «Спорт». У спортивному режимі в момент перемикання передач інформація заноситься до мікропроцесора, що дозволяє зберегти високий рівень обертів на підвищеній передачі. Таким чином, вдалося значно вдосконалити роботу коробки передач. Із інших вдосконалень слід відзначити поліпшені підшипники коленвала, оновлена система переднатягувача ременя безпеки з нижчим рівнем тертя та алюмінієвий корпус охолоджувального насоса; все це було розроблено з єдиною метою – підвищення ефективності двигуна.

 

Компанія Volvo Cars матиме честь брати участь у бенкет номінантів десятки найкращих двигунів, проведення якого заплановане на 12 січня 2011 року в Ренесанс Центрі Маріотт, Детройт, Mічіган.

 

T6_4

T6_2

T6_1

Подробнее на сайте официального диллера автосалона ООО "АВТО ГРАФ М" www.volvoauto.kh.ua«Назад к списку статей
Статьи по теме:НОВЫЙ RANGE ROVERСверхзвуковой ракетомобиль BloodhoundСамый продаваемый автомобиль 2010гPeugeot, Citroen и Mitsubish открыли завод в Калуге
Все статьи по этой теме...Добавить сервис
Реклама на портале! Пишите нам! manager@autokharkov.com.ua