Компанія Volvo Car Corporation представляє новий Volvo V60 Plug-In Hybrid. АвтоСтатьи на Автопортале города Харькова - Автопортал АвтоХарьков
Главная / АвтоСтатьи / Компанія Volvo Car Corporation представляє новий Volvo V60 Plug-In Hybrid

Компанія Volvo Car Corporation представляє новий Volvo V60 Plug-In Hybrid

Компанія Volvo Car Corporation знову представляє передову технологію світового рівня в новому Volvo V60 Plug-In Hybrid.

На Женевському Автосалоні в поточному році Volvo Cars представить V60 Plug-In Hybrid – цілком готовий до серійного виробництва автомобіль з викидами двоокису вуглецю всього 50 г/км та витратою пального 1,9 л/100 км. В 2012 році Volvo Cars буде першим виробником на ринку, який виведе новий тип гібридів, що є результатом тісної співпраці з шведським постачальним електроенергії Vattenfall.

V60 Plug-In Hybrid поєднує в собі найкращі якості з трьох різних типів автомобілів в одному - привабливий зовнішньо спортивний універсал. При цьому з можливістю для водія проїхати до 50 км на електричному заряді. «Цей гібрид нового покоління є ідеальним вибором для вибагливого споживача, який бажає розкішний автомобіль з низьким рівнем викидів СО2 та надзвичайним драйвом водіння», говорить Стефан Якобі, президент Volvo Cars.

2011-volvo-v60--4  

Двигун D5 та задній міст з електроприводом
Передні колеса V60 Plug-In Hybrid приводитимуться в рух п΄яти-циліндровим турбодизелем (D5, 2,4 л), що має 215 к.с. та 440 Нм максимального крутного моменту. Задня вісь включає електропривід (ERAD - електричний привід задньої вісі) у формі електричного мотору, що виробляє 70 к.с., отримуючи свою потужність від 12 кВ літіо-інної батареї. В машині шести-ступенева автоматична трансмісія.

«Для того, щоб змусити автолюбителів думати про навколишнє середовище, ви маєте запропонувати їм можливість їздити з мінімальними викидами СО2, не поступаючись при цьому адреналіном, який забезпечує справжнє задоволення від водіння. V60 Plug-In Hybrid має всі традиційні якості, що пропонує досконалий спортивний універсал. Що ми зробили – додали до нього передову надсучасну технологію,» - каже Стефан Якобі.

V60 Plug-In Hybrid буде представлений на прес-конференції в Женеві 1го березня 2011.

2011-volvo-v60--5  

2011-volvo-v60- 6  

Подробнее на сайте официального диллера автосалона ООО "АВТО ГРАФ М" www.volvoauto.kh.ua«Назад к списку статей
Статьи по теме:Ручная или автоматическая мойка?АБСОЛЮТНО НОВЫЙ RANGE ROVER EVOQUE от 42 000 ЕВРО.Ford Focus является самым продаваемым авто от Ford Новинка от компании BMW
Все статьи по этой теме...Добавить сервис
Реклама на портале! Пишите нам! manager@autokharkov.com.ua