Автомобіль на підміну – швидке вирішення ваших проблем!

Але, власники автомобілів теж мають свої проблеми, з котрими рано чи пізно стикається кожен водій – це поломка його авто чи ДТП. Радує, коли біда з машинкою трапилася несерйозна, й владнати її водій може самостійно, або ж доїхати до сервісного центру, де все швиденько виправлять. Але якщо поломка транспортного засобу доволі серйозна, тут як ніколи стане у нагоді така корисна послуга, як підмінне авто. Її страхова компанія, з якою власник автомобіля уклав договір, надає в тому випадку, якщо машина не може продовжити свій подальший рух.

Підмінні автомобілі кожен день беруть тисячі людей, адже це зручно й просто. Й вам не треба буде змінювати свої плани, шукати, хто б міг підвезти вас у те чи інше місце. Навіть без власного авто ви й далі будете почувати себе комфортно й встигати усюди, куди вам потрібно. Таке авто на час ремонту вашого повноцінно його замінить та дозволить вам жити в звичному ритмі, не відчуваючи незручностей.

Страхова компанія, з котрою ви уклали договір, підмінний автомобіль повинна надати вам без жодних проблем. Ви зможете вибрати той, який буде вам до вподоби, з усіх, що будуть у наявності серед автомобільного парку підмінних машин. Зазвичай страхова фірма компенсує вартість підмінного авто в межах ліміту, який був встановлений і з яким погодився клієнт, укладаючи договір.

Автомобіль на підміну – послуга, що має суцільні переваги. Адже вам непотрібно буде робити нічого зайвого – всі нюанси з приводу ремонту вашого авто, зокрема, його місце і час, також обумовлюються і прописуються в договорі, й цим займається страхова компанія. Випадки, які кваліфікуються, як ремонт автомобіля, також визначаються цим договором. Наприклад, однією з страхових компаній хто пропонує таку послугу є компанія PZU з унікальним сервісом PZU КАСКО Assistant.

Зауважемо, автомобіль на підміну зможуть отримати не всі водії. Так, не передбачений він для власників спеціалізованих транспортних засобів: вантажівок, таксі, автобусів. А також підмінний автомобіль не надається для здійснення на ньому будь-якої комерційної діяльності. В решті ж випадків його зможе отримати будь-яка фізична або юридична особа, яка має водійські права.

Застрахований підмінний автомобіль – це надійність і зручність. Всі автомобілі, які видаються на тимчасове користування, регулярно проходять техогляд, миються, тому надаються клієнту в кращому вигляді і повністю справними. З такою послугою ви не відчуєте жодного дискомфорту, пов’язаного з тимчасовою відсутністю у вас транспортного засобу. Й час очікування з сервісу власного транспорту сплине для вас непомітно та «безболісно».

 

Запись опубликована в рубрике АвтоВести. Добавьте в закладки постоянную ссылку.