Готове рішення — RFID модуль керування шлагбаумом і воротами всіх типів

RFID модуль керування шлагбаумом

 

 

 

 

 

 

До якого рівня в наш час дійшов процес автоматизації парковок і в’їздів? Якщо розглядати останні інноваційні розробки, то дуже скоро водій зможе навіть не звертати уваги на наявність воріт при в’їзді на парковку, закритий двір або територію підприємства. Для всіх, хто має доступ до цього в’їзду, а точніше мають прикріплену на своєму автомобілі RFID-карту з вбудованим чіпом, проїзд автоматично буде відчинятися перед ними.

Ніяких пультів, ніяких кнопок або зупинок — вільні руки! Саме за таким принципом працює новий та зручний RFID модуль керування парковкою, шлагбаумом чи воротами усіх типів – практичний і недорогий пристрій, розроблений компанією «Фреш».

Який принцип його роботи? Вся справа в причепленій на видимому / невидимому місці транспортного засобу RFID-картки (стікера, чіпа). Карта дозволяє керувати шлагбаумом в прямому значенні слів — без рук. При наближенні авто до зачиненої території, система паркування автоматично зчитує чіп на прикріпленій картці RFID, і відбувається автоматичне відчинення шлагбаума / воріт. Відстань спрацювання автоматичної системи паркування налаштовується від 0 до 12 метрів. І така система сама все робить за нас!

Якщо ж вести мову про те, що комфорт завжди коштує грошей, то в даному випадку все навпаки. Використання системи автоматизації парковок дозволяє значно заощадити — як власникам парковок і підприємств, так і окремим користувачам.

Впровадження системи з RFID модулем для автоматизації парковок, пропускних систем на підприємствах має низьку собівартість установки і відбувається дуже просто. Це універсальна система паркування, яка підключається до будь-яких існуючих пристроїв шлагбаумів або воріт.

Для підприємств, які використовують для в’їзду на територію пропускні системи, ефективність RFID модуля керування парковкою дуже висока! Ви можете підключити до зчитувача карт комп’ютер з програмним забезпеченням і вести контроль доступу, облік руху транспорту, фіксувати час відчинення воріт кожним власником, блокувати в’їзд / виїзд через пропускну систему конкретного автомобіля, спостерігати за статистикою.

Для водіїв варіант використання даного модуля керування парковкою ще заощадливіший. Вартість RFID карти обходиться в 10 разів дешевше, аніж вартість пульта управління для відчинення воріт. Такі картки вологостійкі, довговічні, не вимагають підзарядки або приєднання до елементів живлення.

RFID модуль керування шлагбаумом і воротами всіх типів — це автоматизація в’їзду на парковку або проїзду через пропускні системи нового рівня. Компанія «Фреш» вже забезпечує такою системою з чіпами парковки, підприємства, приватні ворота і шлагбауми.

RFID — нові технології, які зберігають Ваші гроші!

Запись опубликована в рубрике АвтоВести. Добавьте в закладки постоянную ссылку.