Що таке кредитна лінія

кредит готівковийКредити стали невід’ємною частиною нашого життя. За статистикою майже кожна доросла людина брала коли-небудь у своєму житті кредит. Хтось бере кредит від приватного інвестора без застави для досягнення якоїсь певної мети, а може у цієї людини просто тимчасові фінансові труднощі. Буває так, що необхідність виникає відразу в декількох кредитах через певні тимчасові проміжки. Як правило, це стосується юридичних осіб. щоразу збирати необхідний пакет документів і проходити перевірку трудомістке і вимагає часу. В такому випадку можна відкрити кредитну лінію.

Кредитна лінія дозволяє позичальникові використовувати грошові кошти на першу вимогу, запросивши їх у організації, що надала такого роду послугу. Для створення кредитної лінії фізичній або юридичній особі укладається договір, за яким кредитор бере на себе зобов’язання видавати грошові кошти в потрібному позичальнику обсязі, але не більше встановленого ліміту. Детальніше про це на сайті uacredit.pro.

Які дає переваги кредитна лінія

Всю необхідну суму грошей можна отримати одним кредитом. Але при відкритті кредитної лінії робити позику можна в ті моменти, коли вони дійсно необхідні, і сплачувати відсотки тільки за запитані грошові кошти, збільшуючи ефективність їх використання.

Які ж переваги надає кредитна лінія:

  • Швидкість отримання грошових коштів. Вона обумовлена відсутністю необхідності збору документів кожен раз, коли будуть потрібні гроші. Також скорочується перелік необхідних документів для створення позики.
  • Економічність. Визначена тим, що позика відбувається в той час, коли є в ньому потреба, і відсотки починають нараховуватися з цього часу.
  • Можливість швидкого збільшення оборотного капіталу. У разі виникнення непередбачених витрат вони швидко покриваються за рахунок позикових коштів і вдається уникнути штрафних санкцій.
  • Простота реалізації позикових грошових коштів. Є наслідком того, що для цієї фінансової послуги немає обов’язкової умови звітувати про витрачені кошти.

Де можна відкрити кредитну лінію в Києві?

У Києві оформляють кредитні лінії як різні банки, так і небанківські фінансові організації. Компанія Uacredit є фінансовою організацією, яка видає позики на довгий термін юридичним особам під заставу нерухомості або автомобіля.

Загальна сума позикових коштів не може перевищувати 80% вартості закладеного автомобіля або нерухомості. Позичальник самостійно розпоряджається, коли отримати ту чи іншу суму, роблячи запит в нашу організацію.

З Uacredit вигідно співпрацювати, так як у нас встановлені найнижчі процентні ставки по кредитуванню. Щомісяця позичальники нашої організації виплачують 1,5% від розміру заборгованості. Відсутня прив’язка до курсу валют. Доступ до зняття готівки відкривається відразу після укладення договору.

Ми приймаємо заявки на відкриття кредитних ліній з мінімально можливим пакетом документів. Мета кредиту можна не вказувати, тому що це не є обов’язковою умовою договору. Рішення на надання приймається протягом 15 хвилин. Результат оголосять відразу після прийняття рішення. Підготовка документації нашими співробітниками займає 2 дні.

Запись опубликована в рубрике АвтоЛюбителям. Добавьте в закладки постоянную ссылку.