Які шини поставити на автобуси

Уявити сучасний світ без автотранспорту неможливо. Автотранспортом ми добираємося на роботу, їздимо в заміські поїздки, доставляємо вантажі на великі і малі відстані. Зі збільшенням кількості автомобілів на дорогах і збільшення швидкісних режимів, безпека дорожнього руху стає все більш значущим чинником. Над питанням безпеки інтенсивно працюють всі автовиробники без винятків. В даний час, розроблені і використовуються безліч систем активної та пасивної безпеки. Особливо важливим є питання безпеки для виробників транспорту, які перевозять пасажирів.

На жаль, питання безпеки автобусних перевезень неможливо вирішити тільки за допомогою технологічних рішень. Дуже великий вплив робить людський фактор. Починаючи від професійних навичок водія, продовжуючи грамотною експлуатацією транспортного засобу (шин в тому числі) і закінчуючи вибором шин для автобуса.

У цій статті ми зупинимося на питанні вибору шин для автобуса. Справа в тому, що в даний час ринок переповнений пропозиціями різних торгових марок шин від різних виробників. Найчастіше вибір зробити непросто, навіть професіоналу. Вибираючи вантажні шини для автобуса важливо враховувати умови експлуатації, ресурс шини і модель транспортного засобу. Важливо пам’ятати, що режим експлуатації автобуса в міських умовах істотно відрізняється від режиму експлуатації автобусів, які працюють на міжміських перевезеннях. Швидкісний режим міжміських автобусів вище ніж автобусів, що працюють в міських умовах. Крім того, в місті автобуси частіше прискорюються і гальмують. Тому, для автобусів, що працюють в міському циклі використовується гумова суміш, що забезпечує ефективне гальмування і прискорення.

Вирішивши купити вантажні шини на автобус, особливо для тривалих поїздок, необхідно обов’язково враховувати ресурс пробігу, модель транспортного засобу, дорожні і кліматичні умови, при яких вам найбільше доводиться здійснювати поїздки.

Головне зробити правильний вибір за такими критеріями ефективності шин, як:

зчеплення в поворотах;

опір коченню;

керованість;

показники зносостійкості.

100

366

366+

785

Розібратися з питанням вибору шин вам допоможуть фахівці сайту truck24.com.ua На їхньому сайті представлені шини популярних в Україні типорозмірів торгових марок Annaite, Amberstone, Hilo і Daewoo. Вся продукція представлена на сайті сертифікована відповідно до українських експлуатаційних норм.

Запись опубликована в рубрике АвтоВести. Добавьте в закладки постоянную ссылку.