«Самый роскошный автомобиль 2010» - Jaguar XJ . АвтоСтатьи на Автопортале города Харькова - Автопортал АвтоХарьков
Главная / АвтоСтатьи / «Самый роскошный автомобиль 2010» - Jaguar XJ

«Самый роскошный автомобиль 2010» - Jaguar XJ

 

 

Ягуар 2

  

 Top Gear  визначив Jaguar XJ «Найрозкішнішим автомобілем 2010» розміщуючи його в рейтингу попереду його конкурентів з BMW та Audi. 

У статті журналу 
Top Gear стосовно визначення переможців, редактор  Джейсон Барлоу описав XJ як «Подих майбутнього» та додав, що «не кожен новий автомобіль змушує затамовувати подих при своїй появі як це зміг зробити XJ» .

Створення
XJ - поворотний момент для бренду, відтворення образу впевненого та сильного Jaguar.  Починаючи з його появи у продажу в травні 2010 року, XJ встиг до сьогодні завоювати прихильність покупців та медіа, свідченням чого стали нагороди «Автомобіль року Шотландії», «Екологічно дружній автомобіль року в сегменті лакшері» від What Car?

«
Jaguar XJ змінив сприйняття розкішного автомобіля на ринку Великобританії завдяки новому виразному дизайну, комфорту, неперевершеній продуктивності та вражаючим показникам економічності», - коментує Джеф Касінс, Генеральний директор Jaguar у Великобританії.


«Ми дуже горді тим, що команда
Top Gear, одне з найкомпетентніших та найсуворіших журі в автомобільній сфері, нагородила XJ цим титулом, що робить автомобіль ще більш особливим».

 

Ягуар 3

 

Подробнее на сайте официального диллера автосалона ООО "АВТО ГРАФ М" www.jaguar.kh.ua

 «Назад к списку статей
Статьи по теме:Обновленная версия Mercedes CL-СlassАБСОЛЮТНО НОВЫЙ RANGE ROVER EVOQUE от 42 000 ЕВРО.Новый внедорожник от УАЗКак правильно заполнять протоколы ГАИ.
Все статьи по этой теме...Добавить сервис
Реклама на портале! Пишите нам! manager@autokharkov.com.ua