Компанія Volvo Car Corporation представляє новий Volvo V60 Plug-In Hybrid. АвтоСтатьи на Автопортале города Харькова - Автопортал АвтоХарьков
Главная / АвтоСтатьи / Компанія Volvo Car Corporation представляє новий Volvo V60 Plug-In Hybrid

Компанія Volvo Car Corporation представляє новий Volvo V60 Plug-In Hybrid

Компанія Volvo Car Corporation знову представляє передову технологію світового рівня в новому Volvo V60 Plug-In Hybrid.

На Женевському Автосалоні в поточному році Volvo Cars представить V60 Plug-In Hybrid – цілком готовий до серійного виробництва автомобіль з викидами двоокису вуглецю всього 50 г/км та витратою пального 1,9 л/100 км. В 2012 році Volvo Cars буде першим виробником на ринку, який виведе новий тип гібридів, що є результатом тісної співпраці з шведським постачальним електроенергії Vattenfall.

V60 Plug-In Hybrid поєднує в собі найкращі якості з трьох різних типів автомобілів в одному - привабливий зовнішньо спортивний універсал. При цьому з можливістю для водія проїхати до 50 км на електричному заряді. «Цей гібрид нового покоління є ідеальним вибором для вибагливого споживача, який бажає розкішний автомобіль з низьким рівнем викидів СО2 та надзвичайним драйвом водіння», говорить Стефан Якобі, президент Volvo Cars.

2011-volvo-v60--4  

Двигун D5 та задній міст з електроприводом
Передні колеса V60 Plug-In Hybrid приводитимуться в рух п΄яти-циліндровим турбодизелем (D5, 2,4 л), що має 215 к.с. та 440 Нм максимального крутного моменту. Задня вісь включає електропривід (ERAD - електричний привід задньої вісі) у формі електричного мотору, що виробляє 70 к.с., отримуючи свою потужність від 12 кВ літіо-інної батареї. В машині шести-ступенева автоматична трансмісія.

«Для того, щоб змусити автолюбителів думати про навколишнє середовище, ви маєте запропонувати їм можливість їздити з мінімальними викидами СО2, не поступаючись при цьому адреналіном, який забезпечує справжнє задоволення від водіння. V60 Plug-In Hybrid має всі традиційні якості, що пропонує досконалий спортивний універсал. Що ми зробили – додали до нього передову надсучасну технологію,» - каже Стефан Якобі.

V60 Plug-In Hybrid буде представлений на прес-конференції в Женеві 1го березня 2011.

2011-volvo-v60--5  

2011-volvo-v60- 6  

Подробнее на сайте официального диллера автосалона ООО "АВТО ГРАФ М" www.volvoauto.kh.ua«Назад к списку статей
Статьи по теме:Нововведения в Правилах Дорожного ДвиженияПрезентован RANGE ROVER EVOQUE Эксклюзивный выпуск Range Rover Sport: Limited Edition Black, Limited Edition Silver и Limited Edition.Toyota Verso уже в Украине
Все статьи по этой теме...Добавить сервис
Реклама на портале! Пишите нам! manager@autokharkov.com.ua