Volvo S60 – лучший автомобиль среднего класса в Украине!. АвтоСтатьи на Автопортале города Харькова - Автопортал АвтоХарьков
Главная / АвтоСтатьи / Volvo S60 – лучший автомобиль среднего класса в Украине!

Volvo S60 – лучший автомобиль среднего класса в Украине!

 

Представлений минулого року спортивний седан від Volvo Cars визнано кращим автомобілем року в Україні в одному з найскладніших в конкурентному плані сегменті D. На церемонії нагородження переможців конкурсу «Автомобіль року 2011», що відбулася 8го лютого поточного року, відзначили нову модель почесним званням, вказавши здобутки Volvo Cars в сфері дизайну, їздових якостей, систем безпеки та новітніх технологій.

Світова прем΄єра Volvo S60 відбулася на Женевському Автосалоні 2го березня 2010 року. З того часу спортивний седан встиг завоювати серця багатьох споживачів та оцінювачів бренду, що також підтверджують численні нагороди моделі, отримані в інших країнах. Серед них нагороди за «Кращий спортивний Автомобіль 2010 року» в Росії (за версією журналу «Автомобіль»), «Автомобіль 2011 року» в Норвегії та Греції, «Кращий продукт 2010 року» в Німеччині (нагорода за здобутки в сфері технологій та новітніх розробок), «Кращий Автомобіль представницького класу» в Шотландії тощо. Крім того, автомобіль наразі є одним з десяти претендентів на звання Автомобіля року в Світі.

В Україні Volvo S60 було представлено восени минулого року на презентаціях, проведених в усіх 11 офіційних дилерських центрах. Майже всі великі міста країни мали змогу побачити довгоочікувану новинку на цих заходах, зробити тест-драйви, на власному досвіді переконатись в перевагах моделі та познайомитись з новими технологіями, представленими в ній.

Команда Volvo в Україні дякує шанувальникам бренду за прихильність та медіагрупі

«Автоцентр» за почесну нагороду!

Подробнее на сайте официального диллера автосалона ООО "АВТО ГРАФ М"

www.volvoauto.kh.ua «Назад к списку статей
Статьи по теме:АвтоВАЗ планирует обновить модельный рядБерем авто в кредитМодернизация новых Volvo V70, XC70 і S80 Компания Peugeot представила 3 новые модели.
Все статьи по этой теме...Добавить сервис
Реклама на портале! Пишите нам! manager@autokharkov.com.ua